| Dilaa98 a întrebat:

Heei :* Samsung glaxy S4 face poze bune? Vreau să zic, de cât are camera? ( principală şi secundară)

Răspuns Câştigător
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey! :* Uite ce am gasit: Rezoluţia camerei 2 megapixeli (faţă)
Rezoluţia camerei 13 megapixeli (spate)

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Camera obisnuita de pe spate are 13 megapixeli si ai si flash ceea ce-ti ofera fotografii de foarte buna calitate. 13 megapixeli aveau acum cativa ani camerele foto digitale si erau considerate foarte bune la vremea lor. Camera secundara din fata are doar 2 megapixeli si evident n-are blitz, pozele vor fi destul de nasoale chiar daca ai lumina artificiala, vor fi acceptabile doar la lumina zilei. Insa camera din fata nu e pentru poze e pentru video call.

| Ibrahimovic a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php
Ai aici toate informatiile despre Samsung Galaxy S4.