| Anonim99876 a întrebat:

Heei TPU cum fac sa nu imi mai vibreze tastele e dat si pe silentios si tot vibreaza daca e nevoie am PHILIPS S388! Fundaaa!winking

1 răspuns:
| adrian6 a răspuns:

Telefonul poate vibra la atingerea butoanelor, a pictogramelor etc.

Deschideți meniul Setări al dispozitivului.
În meniul „Dispozitiv", atingeți Sunet și notificare sau Sunet, în funcție de versiunea de Android.
Android 4.4 și versiunile anterioare: în meniul „Sistem", bifați sau debifați Vibrații la atingere.
Android 5.0: atingeți Alte sunete, apoi activați sau dezactivați „Vibrații la atingere".