| Mihaela_Diana_1990_7B5H a întrebat:

Am un telefon Philips S388 si de cateva zile tastele capacitive raspund mai greu...Stie cineva vreo solutie de rezolvare a acestei probleme? Multumesc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un service de telefoane si da-l la curatat.

| RobertJ a răspuns:

Pai in caz ca nu stiai din cand in cand se mai da un restart la telefon cam din 5 in 5 zile, tie iti merge greu din 2 motive:
1.Nu mai are memorie ram libera si ca sa o eliberezi dai restart la telefon sau iei de pe magazin play o aplicatie numita,, clear ram memory,,
2.Cel mai putin probabil s-a stricat