| kar1GaNNN a întrebat:

Pareri Philips S388, dau funda!

Răspuns Câştigător
| TPUuser199 a răspuns:

Am achizitionat si eu un astfel de telefon acum cateva luni. Pot spune ca este ok. Insa, are ''toane''. La inceput se duce mai mult de 5% intr-un minut. Dupa, isi revine. Iti ia mult mb, deoarece are un ecran mare. Internetul merge bine. Are memorie de 4G, camera frontala (Nu se vede prea ok pentru selfie`uri, deoarece este cam mica). Daca ai alte intrebari, poti sa spui. Poate (,) te pot ajuta.

| kar1GaNNN explică (pentru TPUuser199):

Ruleaza Temple Run2 si Subway Surf pe acest telefon? Care aplicatii as putea descarca?

| TPUuser199 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Da, le-am avut pe aman2. Dar le-am sters pentru ca ma plictisisem de ele. Toate aplicatiile de pe Magazin Play le poti descarca. Insa, trebuie sa bagi un card mai mare in el, ca sa poti decarca mai multe aplicatii. Si, in primul rand sa iti descarci un Anti-virus!

| kar1GaNNN explică (pentru TPUuser199):

Un card de 8 GB e bun? Si ce antivirus as putea sa imi descarc?

| TPUuser199 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Da, e bun. Eu am Antivirus Free si 360 Security.

| LTAA a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Pe MicroSd nu poti instala aplicatii decat cu root, iar daca nu intri pe pornache sau prostii nu ai nevoie de AV,

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de bun şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.philips.ro/c-p/CTS388BK_58/smartphone/specifications

http://www.emag.ro/......DV998BBBM/

http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-philips-s388-110995808

Toate cele bune.