| anonim_4396 a întrebat:

Heey TPU happy
Eu am un Samsung Galaxy S3 Mini, si astazi l-am scapat pe jos ( fara carcasa. ) si s-a ciobit in doua locuri pe partea stanga si la butonul de standby ( ce ghinion..fix pe mijlocul lui straight face )Ideea este ca am impresia ca partea laterala nu se poate schimba si daca da ar costa ff mult...Deci eu vreau sa schimb decat butonul si apoi sa imi pun o carcasa ca sa acopere ciobiturile de pe o parte...Acum intrebarea mea: Este posibil ce vreau eu sa fac? Si daca da, vreau informatii big grin
Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| unconnected a răspuns:

Buna! Si eu am un Samsung galaxy s3 mini. Si eu l-am scapat pe jos :)), dar al meu s-a ciobit doar pe partea laterala. M-am interesat si eu(chiar aici am pus o intrebare asemenatoare). Vezi raspunsul aici:
http://www.tpu.ro/......-putin-pe/