| stefanst2312 a întrebat:

Hei. Am acasa un telefon Samsung A03, care cand il folosesc, nu dureaza 5 minute, ca incepe sa o ia razna. Pur si simplu incep aplicatiile sa se deschida si sa se inchida singure. Se deschide Facebook care dupa imediat google, intra in calculator face un calcul si se duce pe Instagram. De la ce ar putea fi?

1 răspuns:
| Ghostxs a răspuns:

Acest lucru se numeste,, Ghost Touch" (Atingere fantoma). Am patit si eu, poti incerca sa dai o resetare fortata (va reveni din nou oricum) sau sa mergi la un specialist, din moment ce telefonul sigur are probleme de software, stocare etc.