| BibiIVI0IX a întrebat:

Hei. Am avut sau am cont Google thinking. Si vreau sa imi descarc de pe Magazin Play Clear Master, desii imi apare o eroare in care zice ca trebuie sa ma conectez la contul Google. Ce trebuie mai exact sa fac? Ca am verificat si sunt conectata la contul Google thinking Asa cred eu. (nu le prea am cu astea) si cum as putea sa imi fac un alt cont? Puteti sa imi explicati pas cu pas? happy

1 răspuns:
| diavolusi99 a răspuns:

In primul rad trebuie sa ai un dispozitiv ( Telefon Android sau Tableta Android) Fa-ti un alt cont pe Google sau daca stii bine ID-ul si parola il poti conecta. Si il iei de pe dispozitiv. Nu poti sa il iei direct din calculator!