| CatalinaAndreea04 a întrebat:

Cand vreau sa descarc aplicatii de pe Google Play, imi zice ca este necesara autentificarea.Eu sunt conectata la contul meu...Ce as putea face? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AmD a răspuns:

Hey!
Ti-am raspuns la o intrebare asemanatoare acum cateva minute. Sincer, cred ca ar trebui sa apelezi la o persoana cu experienta caci telefonul tau cred ca are o problema.
Eu nu sunt specialista, dar mai bine a-i apela la ajutorul cuiva, ce-ti poate repara in intregime telefonul!

Acestea au fost doar cateva sfaturi! :* ♥☺!

Fundita, daca-mi apreciezi raspunsul? happy