| Marius17Gabriel a întrebat:

am si eu un telefon Samsung star 3, cu melodiile din fabrica, imaginile din fabrica practic nu am nimica in el doar cardul de memorie si cartela...cand vreau sa descarc orice joc de pe net imi zice memorie insuficienta sau daca vreau sa pun o poza de pe cardul de memorie ca imagine de fundal la fel imi zice! Dau funda daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| pyco a răspuns:

Trebuie formatat si cardul si telefonul si de preferabil sa bifati "setarile din fabrica"!

1 răspuns:
| Marius17Gabriel explică:

Am reformatat telefonul, dar cardul nu adica ce treaba are cardul cu telefonul? Si am dat setarile din fabrica si tot nu merge...am pe telefon 2 jocuri si nu merg, nu merg nici sterse nici sa ma joc pe ele! Melodii pot descarca de pe net dar jocuri nu