| SweetAngel2014 a întrebat:

Hei. Am o mica problema. Mi-am cumparat recent telefonul Vodafone smart 3 si am numai cuvinte de lauda la adresa lui, insa oricat am cautat, desi are blit, nu imi arata nicaieri sa il activez. Daca il aveti sau stiti pe cineva care il are imi spuneti si mie va rog ce sa fac? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Andree_Andreea_1996_ctU6 a răspuns:

Buna,
atunci cand intri sa faci o poza in coltul din dreapta sus ai un patratel cu un fulger in el, apasa pe el pana ramane doar fulgerul. sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| Nutu09 a răspuns:

Eu te-as sfatuii sal intrebi de unde l-ai luat cum sa activezi blit