| JolieJuly a întrebat:

recent am pierdut butonul on / off de la telefonul Vodafone smart 2...

Aveti sau stiti unde pot sa gasesc URGENT VA ROOOG!

Răspuns Câştigător
| PerryP a răspuns:

Salut ai putea sa schimbi carcasa...sau daca nu sa iei butonul de la carcasa cumparata. Daca butonul respectiv este in compozitia telefonului in sine si nu a carcasei ai putea incerca sa te duci la Vodafone sau nu neaparat si sa intrebi daca te poate ajuta. Funda?

3 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bună!
Păi dacă nu ai aruncat sau pierdut şi contractul şi mai ai garanţie. că bănuiesc că l-ai luat pe abonament. Fugi repede la Vodafone. Că îţi schimbă ei. Nu uita însă contractul!

Baftă big grin

| JolieJuly explică (pentru Miza):

Nu l-am luat la abonament am facut schimb cu un pireten asta e partea proasta dar oricum merci happy

| Miza a răspuns (pentru JolieJuly):

Aham. Oke big grin