| Mary14Hellen a întrebat:

Hei! Am o problema.Atunci cand vreau sa pun melodii pe cardul de memorie imi da eroare.De ce? Multumeschappy

2 răspunsuri:
| sowhatt a răspuns:

Cum sa pui melodii? Sa le muti din memoria telefonului in memoria cardului sau din calculator pe card? Daca-i din calculator in card atunci cititorul de card e problema, e blocat. Il deblochezi dand "butonasul" din lateral in sus. Dar daca e prima varianta atunci nu stiu laughing poate fi virusat cardul sau ceva de genu'.

| Alex_Duda_1997 a răspuns:

Incearca sa reformatezi cardul conectand telefonul sau device-ul cu cardul respectiv la PC.