| costina28 a întrebat:

Hei! Am o problema cu telefonul. E un iphone s6 si nu se mai incarca decat atunci cand il inchid. Care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa-l incarci de la un port USB a calculatorului /laptop-ului.
In mod normal va dura mai lung incarcarea (3-4 ore) (cu aplicatiile mari oprite).
Daca in 4 ore nu s-a incarcat, atunci e posibil sa ai bateria uzata.
Daca se incarca, atunci incarcatorul tau are probleme.

| costina28 explică (pentru Bula):

Telefonul se incarca, dar doar cand este inchis de tot. Si nu imi place sa trebuiasca sa il inchid de fiecare data cand il bag la incarcat.

| Bula a răspuns (pentru costina28):

Si prin USB?
Sau doar prin incarcator?