| SandoiuFabiana a întrebat:

Hei! Am o problema...mai mare. Telefonul nu imi mai vede pozele de pe cardul micro SD (16 GB), insa vede aplicatiile si jocurile pe care le-am mutat pe el (pe card). Ce as putea sa fac? Am repornit telefonul, i-am scos cardul si l-am bagat iar...nu mai stiu ce e de facut :'( dau funda! Mentionez ca am un Allview P6 Energy. Pleasee heeeelp :'(

Răspuns Câştigător
| ionutyoyo a răspuns:

Salut,trece toate pozele de pe card pe pc (daca pc-ul il citeste ) apoi da un format la card, si o sa iti mearga dupa happy Funda?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ai telefonul rootat?