| Boss_Fanel_1974 a întrebat:

Hei. am scăpat azi telefonul pe jos și s-a spart ecranul și touch ul nu mai merge deloc cel puțin o mică parte de sus. telefonul este Allview p6 life. ce să fac ca să mearga? Vreau doar să meargă touchul nu prea aș vrea să mai repar și ce să spart și vrau doar să meargă touchul.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Daca vrei sa mearga touchul ecranului, va trebui sa-ti schimbi displayul telefonului mobil la un service autorizat, pentru ca pe crapatura ecranului touch este posibil sa fi intrat aer si de asta nu functioneaza!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îl duci la Service!
N-ai ce face sad

Toate cele bune!