| Hipster_Panda_1990 a întrebat:

Hei, am şi eu o întrebare am citit diferite comentarii pe internet cum că, instagram-ul nu merge pe Samsung Galaxy Chat. Este adevarat happy?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În PRIMUL rând, sunt mai MULTE modele de Samsung Galaxy Chat - DEPINDE despre ce model vorbim!

Dacă vorbim de Samsung Galaxy Chat B5330, acest model are Android şi EXISTĂ Instagram pentru Android :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=ro

Toate cele bune.

| Hipster_Panda_1990 explică (pentru bursuc001):

Poi instagramu' este doar pentru Android şi iOS, dar citisem diferite topic-uri ale americanilor şi am văzut că mulţi zic că nu functionează :l

| bursuc001 a răspuns (pentru Hipster_Panda_1990):

Pe modelul menţionat mai sus funcţionează deoarece telefonul respectiv are Android.

Pe modelele de Galaxy Chat fără Android NU funcţionează Instagram.