| ToniGD a întrebat:

Hei! am un Alcatel one touch pop c7, luat la abonament de ceva timp, dar nu stiu ce s-a intamplat, azi cand am deschis telefonul mi-au aparut pe ecran toate erorile posibile de la toate aplicatiile, astfel incat nu-l pot folosi deloc, acestea aparand incontinuu...deci? ce ar putea avea

Răspuns Câştigător
| Teiușanu_Alexandru_1996 a răspuns:

Du-l pe garantie, sfatul meu...Un backup de date inainte, si du-l, poate de prinzi de un replacement, de ce nu...

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dai un restart din fabrica. Poti sa o faci inainte sa il aprinzi. Intri in bios