| Gabi1999 a întrebat:

Pana la urma mi-am luat s4 aseara l-am luat l-am deschis am umblat pe el... e misto telefonul` azi dimineata cand sa-l aprind mi-a aparut pe ecran un X si ramane asa ce are?

3 răspunsuri:
| RobertTanase a răspuns:

Este posibil sa fie o problema de la Ecranul AMOLED. am mai citit aceasta problema. Ps-> inchide telefonul si aprinde-l, vezi daca mai ai, daca nu trebuie sa te duci deja in service cu el. de aceea vreau sa imi iau HTC, pentru aceste probleme pe care Samsung le are.

| Gabi1999 explică (pentru RobertTanase):

L-am inchis l-am deschis tot la fel apare am fost la service mi-au schimbat ecranul toate bune a mers cand am ajuns acasa am intrat putin pe net si a aparut x

| Gabi1999 explică (pentru Gabi1999):

Acum ce fac ma duc iar la service?