| RoxxMalikHemmings a întrebat:

Hei!
Am un telefon Nokia Lumia 520 de un an, iar cand incerc sa trimit ceva prin Bluetooth *sau sa imi trimita altcineva ceva* imi arata eroare.
Stiti de ce face asa si cum il repar?

Răspuns Câştigător
| StefanPrintzy a răspuns:

Nu sunt sigur da pare a fi o eroare de la soft.Recomand resoftarea telefonului+formatare.Incearca la gsm daca nu te pricepi.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Esti sigu ca dispozitivul bluetooth l-ai facut vizibil pentru toate dispozitivile?

| GeorgeAdrian a răspuns:

Intra Aici: http://wamjelly.com/? ref=1194275

| superwoman135 a răspuns:

Aceeași problema au si iphone-utile! Poti primi/ trimite cuiva doar daca acea persoana are si ea Nokia lumia

| RoxxMalikHemmings explică (pentru superwoman135):

Nu e problema asta, inainte trimiteam si primeam de la orice telefon.