| MariaXDD a întrebat:

Hei. Astazi fiindca nu aveam suficienti bani la mine mi-am reincarcat cartela doar cu 4 euro in loc de 5 cum faceam de obicei. Am sunat la *123# si imi spune ca am 4, 41 euro. Din moment ce cu 4 euro nu pot activa nicio optiune (lucru de care nu mi-am dat seama la magazin), as vrea sa mai reincarc cu 1 euro ca sa pot pune Optiunea Nationala 5. Se poate sa mai reincarc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incarca online 1 euro. E vreo 7 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista optiune de 3

| Mariannnnnm a răspuns:

Nu mai poti trebuie sa astepti o luna sau cat ai de 4 euro ai dupa iarasi sa reincarci intelegi?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Mariannnnnm):

Adica, o companie de profit nu te lasa sa le dai bani decat odata pe luna?!?
ce ai fumat?!? VREAU SI IO big grinbig grinbig grinbig grin

poti sa incarci cat vrei si cand vrei, cred ca limita minima e intr-adevar 1 euro, dar cam atat