| Crissssssssssssss a întrebat:

Hei buna, va rog mult sa mi răspundeți doar dacă știți sigur! După multe iPhone URI cumparate altele le am pierdut altele mi s au stricat! am zis ca eu nu pot sa ma obișnuiesc cu samsungu ul și mi au mai dat bani ca sa mi l cumpăr din magazin ai mei au zis ca așa au garanție și etc.il am de 1 săptămâna și nu am pe cine sa întreb și nici nu mai țin minte dacă și la fostele iPhone-uri aveam aceasta 'problema' deci este iPhone 7 din magazin. este normal când stau pe snapchat sa se încălzească puțin mai mult? Sau când vb prin video messanger? In rest doar când umblu nu mi se încălzește decât așa ffooooarte puțin și cred Ca e ceva normal dacă stau cu mâna sub el.deci va rog mult sa mi răspundeți dacă știți deoarece mi e foarte frica și in caz de ceva sa ma duc sa l schimb, dacă nu ar fi nici asta in regula cred ca părinții mei nu mai mi ar lua niciodată

3 răspunsuri:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Stiu ca o sa vina copii aia frustrati care n-au bani de paine si o sa zica ca iphone e mai bun dar am un Samsung j5 2016 si daca stau mai mult de 4 ore fara sa ma opresc pe orice aplicatie abia abia se incalzeste dar nu mult. extrem de putin.te as sfatuii sa scapi de el si sa-ti ieibun s7 edge aau un s8/s8 +

| Crissssssssssssss explică (pentru Voicu_Toma_2000):

Știu ca samdungul este Mai bun, am recunoscut! Dar odată ce te înveți cu un anumit tip de telefon este mai greu ....mai aștept păreri de la oameni care sa mu spună sigur dacă e normal sau dacă și lor li se întâmpla! Dacă nu e ok îl pun pe olxlaughing)

| Voicu_Toma_2000 a răspuns (pentru Crissssssssssssss):

E normal sa se incinga dar sa ai grija iarna cu el cand iesi de la cald la rece sau viceversa