| Alexandra2104 a întrebat:

Hei, ce parere aveti de Philips S396 si Lenovo A7000? Vreau sa imi iau si nu stiu cum sunt

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Lenovo A7000.
Philips mi se pare inestetic, urat plus ca e mult mai vechi decat Lenovo.
Intr-adevar Lenovo are un ecran mult mai slab colorat, cu o rezolutie destul de slaba, insa are 2GB RAM care sunt esentiale la telefoanele cu Android (1GB nu-ti ajunge, ti-o spun din propria experinta) camera frontala mai buna, plus ca primesti Upgrade la 6.0.1 MM.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Lenovo.

| Alexandra2104 explică:

Multumesc!