| anonim_4396 a întrebat:

Hei cei care sunteti pe Vodafone, cand sunati la *222 si urmti pasii spre a va trimite setarile pentru internet, va zice ceva de ele? Ca la mine doar de mms zice, imi vine sa injur de tota natia Vodafone-ului!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Eu am vorbit cu un operator Vodafon și m-a ghidat pas cu pas până am pus setările corecte pentru. internet GPRS. Și a mers din prima; ba chiar omul a avut răbdare să reia de vreo două ori procedura, că în timp ce vorbeam cu el, mai eram sunat de altcineva și-mi închidea ecranul de setări.