| roshadowcss a întrebat:

Poti trimite MB de internet pe Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Bοgdαη a răspuns:

Nu, nu este posibil. e ca si cum eu as avea minute pe abonament si ma pui sa iti trimit minute. nu se poate dar se poate sa iti dea credit sa iti activezi vreo optiune cu mb!
Bafta!

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Trebuie sa incarci cu MB, cum adica sa trimiti?!

| vasilev a răspuns:

Doar daca iti reincarca cu banuti de pe abonament cartela ta si mai apoi activezi tot cu manuta ta optiunea de 250 MB cu 4 euro sau 500 MB cu 6 euro.

| roshadowcss explică:

Am un prieten care are abonament si vrea sa-mi trimita si mie cativa MB. Este posibil? (Vodafone)