| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Hei.
Chiar atât de puțin tine bateria la un iPhone?
Am tot auzit speculații, dar nu stiu ce sa cred.
Momentan am Samsung, dar vreau sa imi cumpăr curând un iPhone 7 plus. Ce sa fac?crying(
Telefonul imi place mult. Și mărimea, camera, dar nu stiu bateria...

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cam da, adica pune mana pe un iphone si apoi pe un Samsung j5 de exemplu sa vezi diferenta.
Eu am iphone 6 plus si daca intru pe Youtube sa ma uit la un clip de 10 min se duce jumate de baterie. Nu mai zic ca am luminozitatea la minim.

| wolfves a răspuns:

Mie mi se pare ca tine mult la mine, am iPhone 6s. Pe Youtube tine mult la mine, se duce 1% in 3-5 minute, deci e bine. Si la jocuri e bine, depinde de joc, de obicei 1% la 2-3 minute. Nu stiu ce e cu speculatiile astea, dar mie nu mi s-a intamplat si nu inteleg de ce spune toate lumea asta. Sa nu mai spun ca acel 1% de la 100% la 99% tine 10-15 minute, depinde.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru wolfves):

Chiar e super ok.
Mulțumesc frumos!

| BOGDANST31 a răspuns:

La IPhone 7 plus, e destul de ok, bateria.
De dimineață până seara te tine.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru BOGDANST31):

Mulțumesc pentru încurajarelaughingwinking