| anonim_4396 a întrebat:

Hei, cum as putea parola niste poze din galeria telefonului (doar cateva nu toate ) mentionez c-am galaxy s2, dac-ar ajuta cu ceva. Exista vreun program ceva? Help plss. Funda!big grin

2 răspunsuri:
| Shobo91 a răspuns:

Da...era un program care puteai sa-ti ascunzi in el fisierele de orice tip, nu mai stiu cum se chema dar l-am folosit eu si am pierdut fisierele respective, pentru ca nu mai stiam parola si adios, mai bine iti faci un cont de facebook nou PRIVAT si ai cel mai sigur loc de pus poze unde nimeni nu da de ele NEVER! Bafta

| jessikz0r a răspuns (pentru Shobo91):

Multzam,am rezolvat, le-am pus intr-un mini jurnal pe care l-am parolat...laughing)