| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Hei cum as putea sa descarc World of Tanks Blitz pe S3 deoarece atunci cand il descarc de pe magazin play imi spune ca nu e compatibil cu dispozitivul.Si prietenul meu are world of tanks blitz pe S3. Cum sa-l descarc? Tre sa schimb versiunea de android?

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Da trebuie sa ai versiune mai noua de android probabil ca prietenul tau are o versiune mai noua.

| lotus21 a răspuns:

Android mob. Mobile9... O varietate! laughing dar dacă preferi să rămâi curat, uită-te ce versiune de android are prietenul tău... dacă o aveți diferită (asta înseamnă sigur că tu o ai mai mică....versiunea, nu altceva laughing) dă-i un update software...e prin setări pe acolo. Hai cu tancu'

| Kitt3 a răspuns:

Ce versiune de android ai?

| Iordan_Cristi_1996 explică (pentru Kitt3):

Am 4.42... merge?

| Kitt3 a răspuns (pentru Iordan_Cristi_1996):

Teoretic ar trebui sa mearga. Incearca sa dai "revenire la setarile din fabrica" si prima apicatie pe care o instalezi sa fie Blitz, mie unul mi-a mers pe tableta, dar mai intai asigurate ca ai salvat tot ce ai nevoie din telefon. Succes