| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ies de pe facebook imi apare ca am fost activa acum 1 minut...sau 5 minute si pune acel desen cum ca as fi folosit aplicatia aceea pe telefon daca nu am folosit-o? Am intrat de pe calculator, iar aplicatia nu o am instalata pe telefon si nici nu sunt conectata pe mobil. cum as putea sa fac sa nu imi mai arate cand am fost conectata? funda si vot

1 răspuns:
| annon1996 a răspuns:

Iti arata timpul de cand te-ai deconectat.....si nu poti sa o faci sa dispara!