| Sssseeeebbbbyyyy a întrebat:

Hei. Cum scot anunturile de pe browser cele care cer,, Apus launcher......etc." Mai am o intrebare. Am un galaxy trend lite si vreau ex goat simulator. De unde-l iau, dar sa imi mearga bn. Va rog. Si mai intreb daca puteti sa-mi spuneti o apk ceva de unde sa iau mai multe jocuri. PS nu vreau mobogenie sau aptoide.

1 răspuns:
| Pasare_Marius_1989 a răspuns:

Intra (daca ai windows 7) start>computer>unistall change the program si vezi daca e ceva ineregula pe acolo.Eu am loat un demo la un joc si mi-a instalat un program care ma spama cu reclame ceva gen,, browser tooblar'' poate nu e scris corect.