| VibeTrix a întrebat:

Hei! :* De unde pot cumpara un iPhone 4S 8gb? Dar sa fie originalul. Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca vrei unul nou cauta pe ebay dar ebay america de nord mai exact statele unite. Unul nou e cam 200$, factory unlock, deci nu vei avea probleme niciodata.Si daca cumperi de oriunde atunci sa fie decodat nu cumpara telefoane codate pe europa.Mai bine platesti acolo ceva in plus pentru shipping decit sa iti traga careva teapa din RO.

| relian a răspuns:

Si inca ceva. Iphonul ala de 8Gb de cit vrei tu nu poti sa pui pe el un iOS mai mare de 7.2.1 asta e max care merge pe el, pentru ca nu mai are spatiu. Daca tot ei unul ia de 16 gb ca tot pretu ala e.Chiar ma uitai pe ebay acum si am vazut noi albe, negre de care doresti cu 200 sau 215$. Bafta