| anonim_4396 a întrebat:

Hei..deci mi am luat acu vreo 6-7luni un telefon si mergea perfect..nu se bloca nu nimic..mergea ca uns..si acum..de cateva zile..nu stiu ce s.a intamplat..il aprind se incalzeste super repede pe la butoane acolo si se blocheaza ecranul si tot...si daca il sting si il aprind merge.dar tot asa face....nu stiu.ce are? FUNDAa

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Buna!
Am avut si eu un telefon LG ci ceva vreme in urma si pateam oarecum la fel.
La mine a fost de la acumulator.
Incearca sa scoti bateria, sa sufli bine pe acolo si pe urma sa-l deschizi iar.