| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Exista CamWow sau Retrica pentru Android?
Daca da, va rog sa-mi lasati un link big grin.
Multumesc.

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru DarthNiger):

Ai incercat aplicatia?
Nu e buna.
Se blocheaza si cu ea nu se pot edita poze.Doar vezi alte poze si exista un chat...

| Niicolletaa a răspuns:

Buna. Si eu am android si am cautat Retrica si CamWow si am gasit doar aplicatii care arata poze facute in Retrica si CamWow cu altii, deci pentru android nu exista sad Sper ca te-am ajutat happy

| anonim_4396 explică (pentru Niicolletaa):

Am vazut o fata de pe facebook care si-a facut cu camwow si cu retrica si ea are Samsung galaxy, nu iphone.

| Niicolletaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate a facut poza cu iphone.ul unei alte persoane. Si eu am andorid si am poze pe facebook cu CamWow facute cu telefonul unui prieten.