| xIubescRapuCamiRupeCapu a întrebat:

Hei hei hei. Sunt pe Orange si am net inclus pe abonament. Nu de mult timp mi-am facut what's app si pentru a vorbi pe el iti trebuie net. Ce vreeau eu sa va intreb, daca am net pe telefon si nu mai trebuie sa activez Wifi si stau pe what's app o sa platesc factura normala la telefon sau o sa imi vina in plus pentru ca nu mai activez wifi? Din cate stiu eu ar trebui sa imi vine factura normal laughing din moment ce netul e de la ei. Astept rasp unsuri si dau funda happy.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca ai o optiune de date inclusa pe numarul tau Orange, aceasta iti va consuma din resursele MB. Daca nu consumi tot traficul alocat din optiunea de date, pe factura nu vei avea cost suplimentar din date.

O zi buna,
Orange Helper

| Antoniaaaaaaaa85 a răspuns:

Da si eu stiu ca tot trebuie sa vina normal! happy asa este. din cate stiu eu. Si cu Wifi eu nu am facut asa sa stii mie mi-a venit factura normala si nu ma mai activat wifi, iar cu netul nu... eu asta cred acum. tu stii ce sa faci.