| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

daca sunt pe abonament la Orange, pot sa imi cumpar un telefon pe care sa il platesc in acelasi abonament, adica sa dau mai mult decat abonametul normal dar sa platesc telefonul in rate? astept raspuns. multumesc. dau funda happy

1 răspuns:
| alalal a răspuns:

Doar cand se termina perioada contractula! La prelungire de abonament!
Pana nu se termina contractul nu poti sa cumperi alt telefon pe acelasi abonament, doar sa faci inca un abonament sau sa iti cumperi telefon la liber!