| paul188 a întrebat:

Hei...ieri mi-am luat un telefon nou (Samsung GT 52....infine ) si mi-am descarcat instagram-ul dar cand vreau sa fac video nu merge, nu-mi apare acel aparat ca sa dau pe el sa ma lase sa fac video! Nu e de la camera telefonului, cine ma ajuta? Funda celui care imi da cel mai clar raspuns!

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Telefonul tau poate fi de vina. Fara suparare dar s ar putea sa nu fie destul de bun pentru instagram. Cauta o versiune mai veche a apk si poate iti va merge