| Amyyyyy a întrebat:

Hei imi poate spune cineva cu câte luni înainte se poate prelungi un abonament
Ps. Sunt pe telekom

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Abonamentul se poate prelungi automat de catre ei daca nu specifici cu 30 zile inainte de expirare ca nu-l mai vrei. Concluzia: nu trebuie sa le zici nimic. Il prelungesc ei automat.

| BuLaNNNeL a răspuns:

La Orange merge sa mi-l prelungesc si cu 7 luni inainte de termen. Probabil asa e si la voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti si cu vreo 2-3 luni inainte. Eu trebuia sa prelungesc la sfarsitul lui octombrie anul acesta si am mers prin august si am putut sa prelungesc atunci. Daca vrei sa afli daca poti prelungi fara sa mai mergi in magazin poti sa iti faci cont pe site-ul Telekom si acolo daca accesezi Contul meu -> Loialitate iti spune cand poti prelungi. Sper ca te-am ajutat.