| AmeliaD a întrebat:

Hei, imi poate spune cineva cum functioneaza o pereche de airpods-uri. Poti sa le strici cumva? Sau doar daca pierzi acea carcasa?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Evident ca, poti sa calci pe ele
evident ca, poti sa le scapi in apa
evident ca sunt electronice, deci un cip se poate arde oricand
evident ca daca pierzi cutia nu mai ai cum sa le incarci decat daca, cumperi alta cutie
etc.

daca detaliezi putin ce te ingrijoreaza, iti raspund mai la obiect si nu generalizatwinking

1 răspuns:
| Illuminati2016 a răspuns:

Mai degraba pierzi banii daca iti cumperi asemenea prostii mai bine iti iei Sony extra bass sau ceva de audiofili entry level. funda?