| HMada a întrebat:

Hei, iPhone 6 sau Samsung note 3/ Samsung alpha? Aici ma refer si la iOS sau android...
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| ChiarEu2 a răspuns:

Daca vrei telefon pentru retele de socializare iti recomand iPhone 6, iar daca vrei strict pentru filme si net iti recomand Samsung (oricare).

Totusi, eu as opta pentru iOS!

| armand69 a răspuns:

Samsung,am 6edge+, am avut iphone6+.Samsung este clar mai bun

| NedeLcu_VLad_1996 a răspuns:

Dupa parerea mea eu ti-as recomanda telefonul Samsung deoarece are piesele mai bune, are de asemenea Magazin Play care este mult mai dotat decat App Store, este si mai ieftin ca un iPhone 6 dar partea proasta la Samsung este ca este varza bateria. La android se consuma bateria mai repede pe cand la ios se consuma mai putin. Dar daca ai un android bun iti merge foarte rapid telefonul, mult mai bine ca la iOS. Dar cum am mai spus iOS consuma mai putina baterie si iPhone 6 este un telefon bun. Eu nu pot sa iti dau un raspuns final dar eu ti-as recomanda Samsung deoarece pe iOS este mult mai complicat.

Răspuns utilizator avertizat