| Andreea9009 a întrebat:

Hei membri TPU. Am o intrebare. Am un telefon android si nu prea am idei ce jocuri pot sa-mi descarc, imi dati voi idei?

Dau funda! ♥ :X

Răspuns Câştigător
| Ungur_Andrei_1995 a răspuns:

Andreea, eu ti-as recomanda Fruit Ninja, Temple run 2, cut the rope versiunea free, Pac maze, OvenBreak, Labirinth hd, subway surfers. Daca nu vrei asa ceva poti sa intri pe magazin play si dai la jocuri populare happy succes

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Hey! Incearca programul Mobogenie
Il descarci,il isntalezi, conectezi telefonul la pc si apoi cauti jocuri, aplicatii, poze, etc.Este un fel de google play doar ca totul este gratis.Incearca jocurile :pou, temple run, fruits ninja, etc

| DeeaV a răspuns:

Temple Run, Pou, Candy Crush laughing astea sunt printre cele mai jucate de romani