| MolotovK a întrebat:

Hei! Mi-am cumpărat un ZTE Blade L2 şi totul mere foarte bine la el, dar la Magazin Play nu reuşeşte să se conecteze la net. Am încercat şi cu wi-fi şi cu trafic de date, dar îmi spune că nu este nicio conexiune. Mă poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| hackerulxxx a răspuns:

Daca nu ai net-ul activat pe el nu o sa mearga cat despre wi-fi daca nu ai nicio conexiune wi-fi prin zona nici ala nu o sa mearga intreaba pe cei de unde l-ai cumparat.ca vrei sa iti activezi traficul de date pe el cu abonament si o sa mearga mai mult ca sigur. funda?