| Toshima a întrebat:

De curand mi-am cumparat un LG - E400. Am abonament cu 30 Mb pentru internet. Ieri am intrat pe Google Play si dupa ce mi-am descarcat o aplicatie n-a mai vrut sa se conecteze la internet. Spune ca nu e nicio conexiune si chestii de genul. Mi-au ramas 20 Mb. Am verificat setarile de la retele, totul e ok. Imi arata ca e conectat si ca totul e ok dar refuza sa intre pe vreo aplicatie care necesita conexiune la internet. Stie cineva ce as putea face? ( am refacut si datele serverului Orange ). Ofer funda + vot celui ce ma ajuta!

1 răspuns:
| ℜëßëℓå a răspuns:

Si eu sunt pe Vodafone si mi se intampla la fel din cand in cand, si eu am 75 MB, dar dupa ceva timp isi revine. Mai incearca sa mai intri din ora in ora cel putin, daca merge inseamna ca era internetul mult prea solicitat, daca tot nu merge toata ziua, du-te la magazinul de unde ti-ai luat telefonul.