| Justdoit4 a întrebat:

Hei! Mi-am facut abonament la Orange acum ceva timp pentru a-mi lua S6. Trebuie sa platesc lunar 30€ si mi s-a spus ca dupa 1 an jumatate pot sa mi renegociez contractul. Intrebarea mea este daca aveti idee, atunci cand imi renegociez contractul imi pot alege orice abonament vreau eu sa platesc, adica de ex cel mai mic de 8 sau 11€ sau imi imi impun ei unul anume de 20€ sa zicem sau sa mi iau o tableta, sa mi mai prelungesc contractul pentru inca vreun an doi etc? Fiindca in vara am posibilitatea de a alege un alt abonament si vreau sa mi fac o idee ce optiuni am ca sa stiu daca merita sa mai raman la ei sau dupa ce imi expira contractul sa renunt de tot la abonament. Am cautat pe site ul lor mai multe dar tot nu sunt lamurita. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Metinistul99 a răspuns:

Parerea mea este ca e mai avantajos la digi ca poti sa platesti si 5 euro abonamant la ei si sunt diferite rate.