| cry21999 a întrebat:

Hei, mi-am luat un Nokia lumia 520. Telefonul e foarte bun, dar stie cineva cum pot lua toate jocurile free? Adica si alea care costa, exista un site, ceva, de unde le pot lua?

6 răspunsuri:
| MariaAlina57 a răspuns (pentru darrio2007):

Dar de pe google play se pot lua jocuri gen subway surf sau altele?

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaAlina57):

Se pot lua.Dar nu cu telefonul tau.Tu ai windows mobile. Google play este pentru telefoane cu android.

| supermamici a răspuns:

Poti sa iei jocuri free la fel cum poti sa iei telefonul free.

| RedBull69 a răspuns:

Da exista mai multe linkuri le poti gasi pe google!

| cry21999 explică (pentru RedBull69):

Imi poti da un tutorial? Te rog, sau macar un link sa vad cum e formatul?