| NuMe_FaRa_1992_ibMR a întrebat:

Hei...mi se tot instalează o aplicatie numită " latelight " si nu o pot opri si cand se termina de instalat o ia de la inceput si tot asa...si de atunci imi tot apar reclame pe ecran. aveti vreo idee ce ar putea fi si cum as putea sa opresc?

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Inseamna ca e virusat, asa am patit si eu pe vechiul telefon, poti intra la setari>aplicatii>cauti aplicatia si o dezactivezi caci daca este virus nu il poti dezinstala. Alta solutie ar fi sa iti duci telefonul la reparat. Daca ii dai reset din fabrica nu te ajuta