| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Hei!
O sa trec direct la subiect: am un BlackBerry 9320 curve si de un timp cand imi setez un wallpaper, dupa cateva secunde se schimba cu cel original telefonului. Am incercat sa il scanez, dar nu are virusi... Care este problema atunci?
Ofer funda!

1 răspuns:
| Szabo_Emilia_Roxana_1990 a răspuns:

Eu patesc chestia asta la telefon atunci cand scot cardul..deci banuiesc ca imaginea pe care o ai ca desktop este pe cardul de memorie si acesta are contactul instabil