| Johnny_Baltita_1995 a întrebat:

Hei! Salut! Imi poate spune si mie cineva de ce nu pot plati cu creditul de la telefon in Google Play? Si cum fac? Am un Samsung Galaxy S3 I9300.

Răspuns Câştigător
| AlexBoy88 a răspuns:

Ca sa poti cumpara de pe Google Play ai nevoie neaparat de un card de credit, de preferat VISA sau MasterCard.

1 răspuns:
| GOGAIE18 a răspuns:

Iti trebuie card... nu stiu exact cum se numeste. oricum, plata trebuie s-o faci cu cardul. am incercat si eu sa platesc cu creditul de la telefon, dar nu merge.