| Sandu_Diana_2000_ZNaH a întrebat:

Hei! Stie cineva un abonament la digi de 5 euro cu : net, minute multe si mesaje multee?

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

La digi ai net si minute nelimitate dar mesaje ai doar in digi, in alte retele costa 0, 01 eurocenti. Ca sa fie abonamentul la 5 € trebuie sa mai fi abonata la inca doua servicii. Ai detalii aici: http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

| piratuu a răspuns:

Digi Mobil Optim Nelimitat.

| vladionut94 a răspuns:

Daca ai net si tv poti sa iti eu optim nel la 5 euro cu nelimitat la orice min/net/sms