| Eudosec_Vasile_1990 a întrebat:

Hei! Stie cineva un site de pe care pot sa imi cumpar o husa pentru telefonul bluboo maya? Husa vreau sa fie de silicon, transparenta, simpla(fara puncte, dungi...). M-am uitat deja pe Emag si costa prea mult livrarea.
Va rog, daca stiti, ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta la tarabele de la piata, ca acolo-i mult mai ieftin, ca-i fara livrare!

| Eudosec_Vasile_1990 explică (pentru Violleta2022):

Care piata?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eudosec_Vasile_1990):

In orasele mari, sunt piete in aer liber!
Acolo se vand de toate, de la legume si fructe pana la incarcatoare de telefon, huse de telefon, radiouri mici, aparatura mica electronica, ceasuri electrice samd.

| Rm12 a răspuns:

Incearca pe ali express