| Felictiy a întrebat:

Hei! Stiti cumva de ce cand sunt pe date mobile nu imi merge netul? Sunt pe cartela Orange si mi-am incarcat acum cateva saptamani contul cu 5 euro. Contul inca nu a expirat, dar nu mai imi merge netul. Stiti cumva daca e ceva de la telefon sau daca s-au terminat Mb?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Suna la 333. Cartela merge, dar nu mai ai net. Sau dacă e 4G încearcă sa treci pe 3G sa vezi poate merge.

| GPA a răspuns:

Fără apn-uri nu te poți conecta la datele mobile : https://www.orange.ro/help/setri-internet-pe-mobil-144

sună la 333 și mai verifică odată cât credit, dacă e activ s-a.m.d

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Ai 5 gb la 5 euro. Daca bagi 6 euro primesti bonus 50gb sau ceva de genu. Poti incerca sa schimbi de la 4g la 3g si dupa inapoi pe 4g.

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Ai 5 gb la 5 euro. Daca bagi 6 euro primesti bonus 50gb sau ceva de genu. Poti incerca sa schimbi de la 4g la 3g si dupa inapoi pe 4g. Setari-Conexiuni-Retele Mobile si vezi acolo 4g/3g/2g automat. Pui numai 3g si dupa schimbi la automat.