| RalucaRaluuCrazyy15 a întrebat:

happy Aș vrea să știu dacă este bun telefonul iPhone 4S. Și eu vreau să mai pun niște videoclipuri pe YouTube (din afară că pot filma și cu camera de filmat). Merge? laughing) Pentru cei care au să răspundă! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Raul67 a răspuns:

Dupa parerea mea e bun telefonul, dar din ce in ce apar modele noi de iphone-uri sunt tot mai rele si proaste(iphone6).E bun iphone 4s si are o camera de o rezolutie mare, aplicatiile merg struna, desi rezistenta ecranului la o cadere brusca lasa de dorit, il recomand.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Eu am avut Iphone 4 S si sincer nu l-as recomanda! De doua ori mi s-a intamplat sa mi se inchida brusc si dupa ce l-am deschis, toate contactele imi erau sterse.
Cand l-am dus la reparatii, mi s-a spus ca a fost mare problema la Iphone-urile 4 si 4 S la soft sau ceva de genul.
Dar poate am fost eu ghinionist, tu sa ai bafta de el!

| Mariome a răspuns:

IPhone 4s este un telefon OK, poti filma, posta filmulete pe youtube si facebook.